Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Головний і найбільш істотний зміст права складає свобода (Богдан Кістяківський) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Кафедри університету   
   
  Кафедра менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування
  Новини
  Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова продовжує розширювати горизонти співпраці з роботодавцями Хмельницької області. Так, 23 червня 2021 року відбулася  зустріч представників вищих та професійних закладів освіти з керівництвом Хмельницької філії ТОВ «Борднетце-Україна»  26 травня 2021 року відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Макроекономіка» студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 073 Фінанси, банківська справа та страхування.  13 травня 2021 року відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Макроекономіка» студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування.  22-28 березня 2021 р., в межах міжнародної просвітницької кампанії Global Money Week студенти ХУУП імені Леоніда Юзькова, крім кафедральних заходів,активно брали участь у різноманітних заходах з фінансової обізнаності, які проводив Національний банк України.  13 квітня 2021 р. кафедрою менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування   проведено засідання наукової секції «Фінансово-управлінські аспекти розвитку національної економіки»  ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «БАКАЛАВР ФІНАНСІВ,БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ» УСПІШНО АКРЕДИТОВАНА!
  8 квітня 2021 року відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому успішно акредитована освітня програма «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування» за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
  Висловлюємо слова вдячності експертній групі, галузевій експертній раді та членам колегії Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за позитивну оцінку роботи усіх учасників освітнього процесу нашого університету.
  Сертифікат на освітню програму  2 квітня 2021 р. о 13:25 відбувся  захист переддипломної практики студентів 2 курсу магістратури за спеціальністю 073 Менеджмент.
  30 березня 2021 р. о 15:00 відбувся  захист практики з фаху (онлайн) для студентів 4 курсу спеціальності 073 Менеджмент.
  29 березня 2021 р. о 15:00 відбувся  захист практики з фаху (онлайн) для студентів 4 курсу спеціальності 072 ФБСС.
  В межах проекту Global Money Week 2021 в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова 25.03.2021р. було проведено  інстаграм-вікторину
  24.03.2021р. відбулася  онлайн зустріч з практиками (ініціатор та організатор зустрічі Крушинська А.В. старший викладач кафедри менеджменту, фінансів, банківської страви та страхування)
  26 Лютого 2021 року відбувся випуск магістрів за спеціальностями: 072 Фінанси, банківська справа та страхування і 073 Менеджмент.
  17 Лютого 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня  за спеціальністю 072 фінанси, банківська справа та страхування за денною формою навчання
  16 Лютого 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня  за спеціальністю 073 менеджмент спеціалізації Бізнес-менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування
  ЗАВЕРШИЛА СВОЮ РОБОТУ ЕКСПЕРТНА ГРУПА З АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «БАКАЛАВР ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ»

       У Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» від 21 січня 2021 року №81- Е, з 8 по 10 лютого 2021 року працювала експертна група з акредитації освітньо-професійної програми «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування» за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування галузі знань 07 Управління та адміністрування.
       Щиро вдячні експертам Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – Рисіну Віталію Васильовичу, доктору економічних наук (Національний університет «Львівська політехніка),  Скляр Ірині Дмитрівні – кандидату економічних наук (Сумський національний аграрний університет) і Кісловій Анні Олександрівні – здобувачу вищої освіти (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) за фахову консультативну оцінку та конструктивний діалог з обміну освітніми практиками.


       Акредитаційна експертиза освітньої програми «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування»
  Відповідно до п. 11 Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 11 липня 2019 року № 977, на підставі наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» від 21 січня 2021 року № 81-Е  в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова 8-10 лютого 2021 року буде працювати експертна група для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування» (ID у ЄДЕБО 30884) за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування за першим рівнем вищої освіти у такому складі:
  Рисін Віталій Васильович, доктор економічних наук (Національний університет «Львівська політехніка) – керівник експертної групи;
  Скляр Ірина Дмитрівна – кандидат економічних наук (Сумьский національний аграрний університет);
  Кіслова Анна Олександрівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, здобувач вищої освіти).
       Відкрита зустріч з членами експертної групи акредитації освітньої програми «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування»
       Відповідно до програми роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування» за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування за першим рівнем вищої освіти у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова 9 лютого 2020 року о 11.40-12.20 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи у режимі відео конференції з усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО).
       Посилання на конференцію Zoom: https://us04web.zoom.us/j/76308381228?pwd=a01oS1RsVTdpaXppYjh5K2pOb2djUT09
  Ідентифікатор конференції: 763 0838 1228
  Пароль: 2021
  Про результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Менеджмент організацій" 2020 р.

  УСПІШНА АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «МАГІСТР ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ»

  АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «МАГІСТР ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ»

  Запрошуємо роботодавців, слухачів програми, науково-педагогічних працівників з інших освітніх закладів та інших зацікавлених стейкхолдерів до обговорення проекту освітньо-професійної програми "Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування" першого рівня вищої освіти за спеціальністю 072  Фінанси, банківська справа та страхування галузі знань 07 Управління та адміністрування

  СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТА ЕКОНОМІКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА – ПЕРЕМОЖНИЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ!

  Хмельницька обласна рада відзначила переможців XIV обласного конкурсу науково-дослідних робіт

  СТУДЕНТКА ФАКУЛЬТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТА ЕКОНОМІКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА – ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

  ЗАСІДАННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ЕКОНОМІСТІВ УКРАЇНИ

  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 073 МЕНЕДЖМЕНТ

  Чергові наукові здобутки наших студентів!!!

  Проведення Конкурсу наукових есе кафедрою менеджменту, фінансів, банківської справа та страхування

  Проведення Економічного турніру кафедрою менеджменту, фінансів, банківської справа та страхування

  ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації»

  Перший ювілей «Економічного турніру»!

  Результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Податкова система України»

  ІІ Міжнародна науково-практичної конференції “Стратегічні напрямки соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації”

  Економічний турнір як добра традиція факультету управління та економіки!

  Про місцеві фінанси та бюджет вкотре говорили у Студентському бізнес-центрі

  Успішно фінішував економічний турнір на факультеті управління та економіки!

  Перші Міжнародні змагання «Моделювання бізнес-процесів і прийняття управлінських рішень» відбулися!!!

  Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні напрямки соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації" - відбулася!

  Студентський Бізнес-центр ХУУП та Державна податкова інспекція у м. Хмельницькому проводять лекцію

  Економічний турнір стартував успішно!

  УВАГА! ВПЕРШЕ НА ФАКУЛЬТЕТІ УПРАВЛІННЯ ТА ЕКОНОМІКИ СТАРТУЄ ЕКОНОМІЧНИЙ ТУРНІР!

  Віктор Петрович Синчак успішно захистив дисертацію, подану на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит!
    
  Керівник:
  Синчак Віктор Петрович


  Контакти: м. Хмельницький, вул. Героїв майдану, буд. 8, каб. 407, Україна, 29013
  Телефон: (0382) 71-75-81
  Пошта: kmf@univer.km.ua
   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2023 р.