Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Немає нічого такого, чого не поглинув би час (Ж.-Ж. Руссо) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Військова кафедра
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Наукова діяльність
  • Міжнародна співпраця
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв Майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Пресцентр університету   
     

    Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні напрямки соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації" - відбулася!

    18-20 квітня 2013 року на базі Хмельницького університету управління та права відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні напрямки соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації", організатором якої була кафедра менеджменту, економічної теорії та фінансів спільно зі студентським бізнес-центром університету.


    Конференція викликала жвавий інтерес серед представників Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради,  Хмельницької торгово-промислової палати, державних підприємств та організацій, науковців України, Росії, Німеччини, докторантів та аспірантів. До участі у конференції було зареєстровано 164 учасники, серед яких 13  представників 5 іноземних навчальних закладів і державних установ та 151 представник 70 українських установ та організацій.


    Зі вступним словом до учасників конференції звернувся перший проректор з наукової роботи Хмельницького університету управління та права Місінкевич Леонід Леонідович, який зазначив, що для розвитку країни необхідно подолати ще цілий ряд проблем економіко-правового характеру, що мають пряме відношення до управлінської науки, яка формулює пропозиції та рекомендації для їхнього вирішення як на рівні підприємства, так і на рівні регіону й держави в цілому. Саме цьому має слугувати широка спільна дискусія науковців і практиків, викладачів та студентів вищих навчальних закладів управлінського спрямування.


    На конференції  виступив директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Очеретянко Віктор Іванович, який передав вітання від голови  Хмельницької обласної державної адміністрації Ядухи Василя  Степановича та зазначив високий рівень актуальності проведення такої конференції, оскільки проблематика формування стратегічних напрямів соціально-економічного розвитку держави набуває особливої важливості в умовах глобалізації.


    Робота конференції розпочалася з пленарного засідання, яке своїм виступом відкрив професор, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансів і аудиту Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Іванович Дема. У своїй доповіді Дмитро Іванович розкрив механізм сплати податків та зборів сільськогосподарськими кооперативами, наголосив на важливості визначення їхнього податкового статусу, особлива увага приділялася сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам.


    Варто відзначити, що особливо жвавий інтерес серед усіх доповідей викликали виступи:

    • доцента, кандидата технічних наук, доцента кафедри інформаційних технологій проектування Хмельницького національного університету Сергія Станіславовича Ковальчука щодо необхідності створення системи управління життєзабезпеченням і розвитком регіону на основі інформаційних технологій;

    • директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Віктора Івановича Очеретянко, який доповів про реалізацію стратегії реформування  системи державної служби України та наголосив на важливості формування ефективних організаційних структур виконавчої влади як одного з елементів стратегії;

    • кандидата юридичних наук, заступника директора з наукової роботи Державного науково-дослідного інституту митної справи Олександра Олеговича Пунди щодо проблем уніфікації митного та податкового законодавства в умовах реформи;

    • доцента, кандидата економічних наук, декана економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Людмили Василівни Козак щодо ефективності цінового позиціювання сільськогосподарських підприємств на внутрішньому та світовому ринках зернових;

    • доцента, кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і банківської справи Хмельницького національного університету Лариси Геннадіївни Гулько щодо основних тенденцій розвитку інвестиційної діяльності в Україні;

    • доцента, кандидата економічних наук, наукового співробітника відділу наукових досліджень з економічних питань митної справи Державного науково-дослідного інституту митної справи Віталія Анатолійовича Туржанського щодо закордонного досвіду діяльності податкової та митної служб, а саме досвіду Республіки Вірменії.




    Не менш цікавою була доповідь професора, доктора наук з державного управління, професора кафедри менеджменту організацій Державного вищого навчального закладу «Київський університет управління та підприємництва» Юрія Миколайовича Комара, щодо проблем управління професійною підготовкою державно-управлінського персоналу нової формації. Юрій Миколайович зокрема відзначив, що реалізація різного роду заходів, які сприятимуть загальному соціально-економічному розвитку суспільства, регіонів і окремих господарюючих суб’єктів багато в чому залежить від ініціативи, професіоналізму працівників державної служби та органів місцевого самоврядування.


    Після завершення пленарного засідання робота конференції продовжилася у секціях за наступними тематичними напрямами:

    • менеджмент і адміністрування; управління туризмом; стратегії розвитку та взаємодії освіти й бізнесу;

    • економіка та підприємництво; міжнародні економічні відносини;

    • управління інвестиційними та інноваційними процесами; управління якістю: системи, стандарти, аудит;

    • державне управління та місцеве самоврядування;

    • маркетинг і маркетингові дослідження; інформаційні технології та математичні моделі, інформаційний менеджмент;

    • податкова та митна політика держави; сучасні проблеми обліку, аналізу та аудиту.




    З доповідями виступили професори та доценти ряду ВНЗ України, фахівці з обласної державної адміністрації та обласної ради. У своїх виступах вони відзначили про важливу роль в обґрунтуванні та визначенні стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку держави наукових розробок за напрямами забезпечення ефективного функціонування національної економіки та вітчизняного підприємництва, управління інвестиційними та інноваційними процесами, використання інструментів та важелів фінансової, бюджетної, податкової та митної політики держави в контексті реалізації завдань державного управління та місцевого самоврядування. Крім цього, наголошувалось на значимості досягнення ефективного менеджменту та адміністрування, забезпечення маркетингових досліджень в організації управління суспільним відтворенням на всіх його фазах, а також запровадження в управлінський процес інформаційних технологій на засадах інформаційного менеджменту.


    Як результат - усіма учасниками конференції підтримано, що лише взаємовигідна співпраця держави та бізнесу є запорукою успіху розвитку як держави в цілому, так і окремого підприємства зокрема. Зауважимо також, що учасниками конференції сформовано перелік пропозицій для успішного вирішення завдань економічного розвитку країни. При цьому, відображення думок, поглядів та пропозицій усіх учасників викладені у збірнику матеріалів конференції, який виданий до початку її проведення.


    Разом з тим, одним з пріоритетних напрямків сучасної діяльності Хмельницького університету управління та права є залучення студентства до наукових досліджень. З огляду на це друга частина конференції проведена у форматі круглого столу “Підготовка кадрів, які відповідають вимогам ринку: національний та міжнародний досвід”, в межах якого обговорені питання співпраці з підприємствами та організаціями, сучасні підходи до створення умов для отримання практичних навиків за фахом, програми стажування та особливості працевлаштування. Особливо варто відзначити доповідь заступника начальника управління інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації Тарасюка Петра Кузьмича, який розповів учасникам не тільки про туристичний потенціал Хмельницької області, але й про кроки, які робить влада для його популяризації. Крім цього, Петро Кузьмич звернув увагу усіх присутніх на місце університетської науки і, зокрема, студентського бізнес центру університету у розвитку туризму на теренах області. Підтвердженням вагомості вкладу студентського бізнес-центру Хмельницького університету управління та права стала презентація проектів «Туристичний інформаційний центр Хмельницької області» та «Музейно-розважальний комплекс «Мальовниче Поділля» керівником бізнес-центру Вікторією Валентинівною Ковальчук та методистом Іриною Валеріївною Онуфран.


    На завершення конференції, для її делегатів були організовані екскурсії визначними історичними місцям міста та області, зокрема учасники мали змогу намилуватися «Подільською перлиною» - архітектурними принадами Історичної частини міста Кам’янця-Подільського.




      




     
       Новини 
     
  •  
  • Щомісячна онлайн-зустріч студентів з адміністрацією університету
  •  
  • Перша просвітницька акція до Міжнародного дня інтелектуальної власності
  •  
  • Щорічна звітна наукова конференція здобувачів вищої освіти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова
  •  
  • ЗАПОЧАТКОВАНО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ «СЛУЖБА ВОЛОНТЕРІВ У СУДАХ»
  •  
  • Просвітницькі заходи до Міжнародного дня інтелектуальної власності
  •  
  • Акредитована освітньо-професійна програма «Бакалавр фінансів, банківської справи та страхування»
  •  
  • Міжнародна науково-практична конференція «Засади функціонування кримінальної юстиції»
  •  
  • Відбувся фінал Регіонального конкурсу есе (творчих робіт) «Розвиток туризму в умовах пандемії: виклики та перспективи».
  •  
  • Знайомство з Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова!
  •  
  • Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів та аспірантів за міжнародної участі «Foreign Languages in Use: Academic and Professional Aspects».
  •  
  • Проаналізували сучасний стан вищої освіти! У Хмельницькому університеті управління та права відбувся круглий стіл на тему: «Вища освіта в Україні: сьогодення та виклики майбутнього»
  •  
  • НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  •  
  • Відбувся Регіональний круглий стіл з міжнародною участю на тему «Актуальні проблеми розвитку сільського (зеленого) туризму в сучасних умовах: досвід Польщі» (10 березня 2021 року)
  •  
  • Запрошуємо до участі у роботі круглого столу на тему «Актуальні проблеми розвитку сільського (зеленого) туризму в сучасних умовах: досвід Польщі»
  •  
  • Шановні чарівні жінки!

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.