Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Перше правило бізнесу - чини з іншими так, якби ти хотів, щоб чинили з тобою (Ч. Діккенс) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Кафедри університету   
   
  Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права
  Загальна інформація
       Кафедра створена у 1999 р. шляхом об’єднання кафедр конституційного та міжнародного права і кафедри адміністративного та фінансового права. Сьогодні на кафедрі працює 14 науково-педагогічних працівників, з них 6 - доктори юридичних наук та 4 кандидатів юридичних наук.
       Загальнокафедральна наукова тема – «Правові засади організації та здійснення публічної влади».       Серед основних наукових здобутків кафедри є видання:
  1) колективної монографії «Публічна влада в Україні: проблемні аспекти та шляхи вдосконалення» (Публічна влада в Україні: проблемні аспекти та шляхи вдосконалення : колективна монографія / за заг. ред. доктора юридичних наук, доцента Буханевича О. М. – Хмельницький : Хмельницький університет управління та права, 2018. – 420 с.), яка зайняла друге місце у номінації «Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право» конкурсу імені Святого Володимира за краще друковане науково-правниче видання у 2018 році;
  2) навчального посібника «Муніципальне право України» (Муніципальне право України : навчальний посібник / за заг. ред. доктора юридичних наук, професора Буханевича О. М. – Хмельницький: Поліграфіст-3, 2019. – 440 с.), який став переможцем у номінації «Підручники та посібники» із секції «Муніципальне право» конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання у 2019 році.

       Крім того, науково-педагогічні працівники кафедри залучалися до написання посібника «Настільна книга старости об’єднаної територіальної громади» (Настільна книга старости об’єднаної територіальної громади : посібник // Хмельницька обласна рада, Хмельницький університет управління та права, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України. – Хмельницький, 2018. – 234 с.).

       Науково-педагогічні працівники кафедри беруть активну участь у різноманітних наукових заходах.
  У 2012 - 2017 роках кафедра виступала співорганізатором щорічної всеукраїнської заочної науково-практичної конференції «Становлення та розвиток місцевого самоврядування в Україні».

       Науково-дослідна діяльність кафедри тісно пов’язана з Навчально-науковою лабораторією дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України. Так, з 2018 року кафедрою спільно з Лабораторією було започатковано проведення щорічної міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Правові засади організації та здійснення публічної влади». Метою заходу є об’єднання зусиль науковців і практиків у розв’язанні теоретичних та практичних проблем публічної влади, а також вироблення рекомендацій щодо вдосконалення чинного законодавства України, що регламентує  порядок організації та здійснення публічної влади в Україні.

       Щороку до Дня прав людини кафедра спільно з Навчально-науковою лабораторією дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України організовує та проводить науково-практичний круглий стіл «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення».

       19-20 жовтня 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри брали участь в організації Міжнародної науково-практичної конференції «Людська гідність і права людини як основа конституційного устрою держави», яку було проведено  спільно з Конституційним Судом України, за участі Західного регіонального наукового центру Національної академії правових наук України, Навчально-наукової лабораторії дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, Євразійської асоціації правничих шкіл та правників.

       Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує функціонування аспірантури Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова зі спеціальності 081 Право.

       При кафедрі функціонують студентські наукові гуртки «Проблеми конституційного та муніципального права» (керівники Івановська А.М., Галус О.О., Рижук І.В., Владовська К.П.), «Проблеми адміністративного права та процесу» (керівник Берцюх М.З.), «Актуальні проблеми фінансового права» (керівник Токар А.М.). Щороку студенти, які беруть участь в роботі студентських наукових гуртків, стають учасниками міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, інших наукових заходів, а також публікують свої доповіді в збірниках тез конференцій. Зокрема, в межах Щорічної звітної наукової конференції здобувачів вищої освіти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова працює секція «Конституційне, адміністративне та фінансове право». Значна кількість студентів щороку бере участь у міжнародній науковій конференції «Осінні юридичні читання», міжнародній  науково-практичній інтернет-конференції «Правові засади організації та здійснення публічної влади».

       Науково-педагогічні працівники кафедри залучаються до проведення профорієнтаційних заходів (брейн-ринги, турніри юних правознавців, конкурси есе тощо), а також проводять лекційні заняття для школярів-переможців обласного етапу олімпіади з метою підготовки їх до участі у Всеукраїнській олімпіаді з правознавства; здійснюють керівництво учнівськими науково-дослідницькими роботами на Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

       Результати науково-дослідної роботи використовуються науково-педагогічними працівниками кафедри у виступах перед слухачами Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій. Науково-педагогічні працівники кафедри беруть участь у виїзних навчаннях працівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. За плідну співпрацю з працівниками органів внутрішніх справ у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі права та поширення правових знань серед населення області колективу кафедри наказом УМВС від 18.09.2012 р. №1013 було оголошено подяку.
      
       Науково-педагогічні працівники кафедри залучаються до проведення теле- та радіопередач не лише з актуальних питань чинного конституційного, виборчого, адміністративного законодавства, актуальних проблем конституційної та адміністративної реформи, проблемних питань місцевого самоврядування в умовах децентралізації, але й роз’яснюють положення проектів законів України, а також беруть активну участь в підготовці експертних висновків та здійснюють законопроектну роботу.


    
  Керівник:
  Самсін Ігор Леонович


  Контакти: вул. Проскурівська, 57, каб. № 227
  Телефон: (0382)71-82-99
  Пошта: kaf@univer.km.ua
   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.