Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Часто програють процес (тяжбу) від недотримання запропонованих законом формальностей (Бешерель) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Структурні підрозділи   
   
  Юридична клініка
  Діяльність юридичної клініки

  1. За 2017 р. залучено для практичного навчання у юридичній клініці 70 студентів юридичного факультету та 9 студентів пройшло навчальну та переддипломну практику.


  Щоденно в юридичній клініці на чергуванні знаходилось по п’ять студентів юридичного факультету. З 8.30 до 12.00 год. відповідно до установчих документів студентами-консультантами з безпосередньою участю юрисконсультів здійснювався прийом громадян  інтерв’ювання клієнта, надання юридичної довідки, консультування, тощо). З 13.00 до 17.00 год. проводилась робота над складанням необхідних процесуальних документів за матеріалами справ клієнтів.


  Для практичного навчання студентів на кожному чергуванні також здійснювались тренувальні складання проектів позовних заяв, адміністративних позовів, заяв, претензій, клопотань, апеляційних та касаційних скарг, тощо, на базі уже вирішених юридичною клінікою справ клієнтів.


  2. За звітний період студентами під керівництвом працівників юридичної клініки було надано безоплатну правову допомогу 351 особі, в тому числі підготовлено 18 позовних заяв, 8 заяв окремого провадження, 3 адміністративні позови, 7 клопотань, скарг, та інших процесуальних документів, а також 13 заяв до органів державної влади.


  3. Організовано такі науково-практичні заходи:


  28 грудня 2016 року проведено тренінг для представників об’єднаних територіальних громад на тему «Сприяння неупередженості рад Хмельниччини» щодо питань пов’язаних із врегулюванням конфлікту інтересів депутатами місцевих рад.


  Завідувач юридичної клініки взяла участь у програмі Тема на каналі Поділля-центр щодо конфлікту інтересів депутатів місцевих рад. Також діяльність юридичної клініки по реалізації проекту «Сприяння неупередженості рад Хмельниччини» висвітлено у 5 сюжетах випуску новин.


  4. Структурним підрозділом проведено 3 зустрічей студентів-консультантів юридичної клініки з практикуючими юристами,
  зокрема:


  16 березня 2017 року відбулась зустріч з радником національного рівня Міністерства соціальної політики з питань ВПО Д. Коростельовим щодо проблемних питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб.


  25 травня 2017 року відбулась зустріч із представниками Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області щодо надання безоплатної правової допомоги.


  26 червня 2017 року Відбулась зустріч із радником Міністерства соціальної політики О. Майданюком в ході якої обговорено окремі питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб та визначено напрямки співпраці.


  5.За звітний період працівниками та студентами проведено 20  інтерактивних правопросвітніх занять:


  7 грудня 2016 року  проведено два інтерактивні заняття для військовослужбовців військової частини В 3225 в м. Хмельницькому на теми: «Соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та « Права людини і громадянина, гарантовані Конституцією України».


  24 січня 2017 року проведено спільно з представниками Головного територіального управління юстиції дидактичну гру «Хто знає свої права?» для старшої групи ДНЗ №7 м. Шепетівки та правопросвітнє заняття із школярами НВК №1 м. Шепетівки на тему «Право власності як основоположне право кожної людини».


  Проведена бесіда у Шепетівському міському центрі зайнятості щодо проблем легального працевлаштування та наслідків «тіньової зайнятості».


  23 лютого 2017 року проведені 2 інтерактивні заняття з учнями 9 класів Хмельницької СЗШ №18 ім. В. Чорновола на теми: «Захист прав споживача» та «Дитяча праця та захист прав дітей».


  11 квітня 2017 року проведені 2 інтерактивні заняття з учнями 11 класів Хмельницької СЗШ №6 на теми: «Захист прав споживача» та «Дитяча праця та захист прав дітей».


  27 квітня 2017 року проведені 2 інтерактивні заняття з учнями 11 класів НВО №5 на теми: «Захист прав споживача» та «Дитяча праця та захист прав дітей».


  26-27 червня 2017 року проведена акція «Твоя Конституція» в рамках якої було поширено серед громадян міста Конституцію України (близько 50 штук) та роз’яснено конституційні права та обов’язки.


  26 червня 2017 року долучились до акції «Спитай в юриста», яка організована Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою,під час якої було проведено консультування громадян у парку ім. Т. Шевченка.


  5 жовтня 2017 року проведено три інформативних заняття для учнів 4-х класів на тему «Ти та я маємо рівні права», а також три інтерактивних правопросвітницьких занять для учнів 8-х класів на тему «Юридична відповідальність підлітків» для учнів СЗШ № 21 у м. Хмельницькому.


  01 грудня 2017 року проведено інтерактивне заняття для учнів 4 класу ССЗОШ №1 на тему «Права та обов’язки малолітніх осіб».


  06 грудня 2017 року проведено 3 інтерактивних занять для учнів 24 класу СЗШ №21 на тему «Ти та я маємо рівні права».


  6. Працівники та студенти юридичної клініки протягом звітного періоду взяли участь у  таких 11наукових та практичних заходах:


  16 лютого 2017 року представники юридичної клініки взяли участь у круглому столі на тему «Суспільство та люди з порушеннями інтелекту: життя поруч», який проводився реабілітаційним центром «Родинний затишок».


  20 березня 2017 року юрисконсульт юридичної клініки взяв участь у «Скайп-консультуванні» громадян Хмельницької області на базі Хмельницької ОУНБ імені Миколи Островського.


  12 травня 2017 року взяли участь у круглому столі «Бібліотеки в системі правовиховної роботи з молоддю», який проходив у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва


  15 травня 2017 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції Худняка Віктора Анатолійовича відбулося засідання регіональної експертної комісії Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» в якому взяла участь завідувач юридичної клініки.


  25 червня 2017 року організовано збір навчальної та наукової літератури, в т.ч. і з конституційного права та передано для Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва.


  22 червня 2017 р. взяли участь у роботі круглого столу „Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО”, який відбувся у Хмельницькому інституті соціальних технологій, зокрема поінформовано про здійснення права на освіту учасниками АТО та членами їх сімей.


  10 жовтня 2017 року взяли участь у круглому столі “Відчуження нерухомого майна у недієздатних осіб – законопроект і стаття 12 Конвенції про права осіб з інвалідністю”.


  6 листопада 2017 року взяли участь у Хмельницькому судовому форумі «Рада суддів України:потенціал та реалії».


  27 листопада 2017 року взяли участь в перегляді та обговоренні документального фільму «Шлях Джамали» в рамках мандрівного фестивалю Docudays.


  04 грудня 2017 року студенти юридичної клініки ознайомились із роботою Місцевого центру з надання БВПД.


  07 грудня 2017 року проведено день відкритих дверей для здійснення правопросвітницької діяльності серед населення м. Хмельницького.


  Завідувач юридичної клініки протягом звітного періоду брала участь у засіданні Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області.

      
  Керівник підрозділу:
  Гарієвська Мирослава Богданівна


  Контакти: 29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8.
  Телефон: (0382) 71-75-76 факс: (0382) 71-75-76
  Пошта: uk@univer.km.ua

   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.