Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Влада не перевага, а тягар (Сідні) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Кафедри університету   
   
  Кафедра публічного управління та адміністрування
  Загальна інформація
      МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ кафедри - забезпечення якісної фахової підготовки бакалаврів, магістрів та аспірантів за спеціальностями кафедри, надання ґрунтовних знань з управлінських дисциплін студентам Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, а також проведення наукових досліджень за галузями управління та адміністрування, публічне управління та адміністрування, сфера обслуговування.

       ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ
       Кафедра публічного управління та адміністрування була створена у 2000 році із назвою “Кафедра регіонального та муніципального управління” під керівництвом доктора економічних наук, професора Нейкової Л.І., з 2002 року завідувачем кафедри стала кандидат економічних наук, доцент Романова В.В. У листопаді 2004 року за рішенням Вченої ради університету кафедра перейменована назвою “Кафедра державного управління та місцевого самоврядування” і очолювали кафедру к.е.н., доцент Романова В.В., д.держ.упр., професор Олуйко В.М., д.е.н., професор Пила В.І., у червні 2016 за рішенням Вченої ради університету кафедра отримала сучасну назву – публічного управління та адміністрування, а очолювала кафедру д.держ.упр., професор Ткачова Н.М. З вересня 2020 року завідувачем кафедри є д.держ.упр., професор Щепанський Е.В.
       У лютому 2007 р. Рішенням Державної акредитаційної комісії Хмельницькому університету управління та права надано право здійснювати підготовку керівних кадрів вищої кваліфікації у сфері державного управління для Хмельницької та прилеглих областей – магістрів за спеціальністю «Державна служба».
       З 2016 р. на факультеті, зокрема профільною кафедрою розпочалася підготовка бакалаврів за спеціальністю Публічне управління та адміністрування, а з 2017 р. – за спеціальністю Туризм. У 2016-2017 навчальному році також було ліцензовано аспірантуру за спеціальністю Публічне управління та адміністрування, відкрито докторантуру за спеціальностями Механізми державного управління та Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку галузі знань Державне управління. Розпочала своє функціонування спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій на здобуття наукового ступня кандидата наук з державного управління за спеціальностями Механізми державного управління та Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.  

       НА КАФЕДРІ ПРАЦЮЮТЬ 23 науково-педагогічних працівники, серед яких 5 докторів наук, професорів, 16 кандидатів наук, доцентів – знані фахівці у галузях економіки, державного управління, менеджменту. Всі викладачі кафедри мають багаторічний стаж педагогічної та наукової роботи, досвід практичної діяльності у сфері публічного управління та адміністрування та туризм.

       ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПУ:
  Інформація про магістратуру Публічне управління
  нформація про спеціальність Публічне управління та адміністрування
  Iнформація про спеціальність Туризм

       НАУКОВІ ГУРТКИ КАФЕДРИ
  До наукової роботи кафедри активно залучаються студенти різних курсів і магістратури факультету управління та економіки. При кафедрі функціонують студентські наукові гуртки “Нові механізми регіонального розвитку” (науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор кафедри Щепанський Е.В.), “Актуальні питання забезпечення національної безпеки України” (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент кафедри Терещенко Т.В.), “Електронна демократія” (науковий керівник – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри Требик Л.П.). Члени гуртків є активними учасниками проведення брейн-рингів, наукових семінарів, круглих столів, всеукраїнських та міжвузівських наукових студентських конференцій, олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт. Багато з них відзначено дипломами та грамотами за кращу студентську доповідь і кращу наукову роботу.

       КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
  АДРЕСА: 29000, Україна, м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8, поверх 4, аудиторія 405
  e-mail: kmu@univer.km.ua

       Ми в соціальних мережах:
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/kafedra.dymc
    
  Керівник:
  Щепанський Едуард Валерійович


  Контакти: вул. Героїв майдану, 8, каб. №405
  Телефон: 8 (0382) 71-75-80
  Пошта: info@univer.km.ua
   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.