Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Де двоє лається, там адвокат користається (Народна мудрість) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Структурні підрозділи   
   
  Студентський бізнес центр
  Наша діяльність
  І. Проведення щотижневих заходів теоретико - практичної  спрямованості:
  1. Тренінги
  Кожного тижня проводяться теоретичні та практичні заняття для студентів всіх курсів факультету управління та економіки. Заняття удосконалюють набуті знання та навички шляхом застосування їх з найкращими викладачами Хмельницького університету управління та права та спеціалістів з різних сфер економіки.
  Працівники відділу займаються моніторингом актуальних тем, що є цікавими для студентів, на сучасному етапі розвитку економіки. Ці теми зазвичай стосуються особистісного розвитку, вміння працювати в команді, створення і ефективний розвиток власного бізнесу та нюанси пов’язані з цим.  
  2. «Англійський бізнес клуб»
  Раз в тиждень проходить зібрання клубу, на якому студенти, викладачі та усі бажаючі підвищити свій рівень ділової англійської мають змогу поспілкуватися на ряд актуальних тем, таких як бізнес листування, співбесіда, переговори, новини з світу бізнесу та інші.
  Особливістю його є те, що розмова учасників проходить у вигляді колективного обговорення і не оминає увагою жодного з присутніх. Важливим також є те, що кожен підвищує свій рівень граматики внаслідок присутності викладачів, які вчасно та влучно виправляють учасників клубу.
  3. «Школа майбутнього керівника»
  Проводиться впродовж 1-го семестру навчального року.
  Основна мета проекту – освоєння школярами старших класів основних навичок сучасного управління та формування в місті Хмельницькому нового покоління освічених молодих людей. Суспільство отримає абітурієнтів вже професійно орієнтованих, з чіткою життєвою позицією і знаннями, які їм дозволять у майбутньому з легкістю здобувати нові і нові вершини!
  Тренерами є висококваліфіковані викладачі - спеціалісти в галузі економіки, юриспруденції, фінансів, маркетингу, психології та кращі студенти університету.
  В рамках занять учні матимуть змогу дізнатись про менеджмент і лідерство. Пройдуть тести на професійне самовизначення; навчаться працювати в команді; вести переговори; приймати ефективні  рішення; управляти конфліктами; будувати  публічний виступ. Отримають навики ефективної презентації, проведення зборів і нарад та ще багато цікавої та корисної інформації. Всі заняття проводяться у інтерактивній формі, у вигляді тренінгів, практичних занять, ділових ігор тощо.
  Заняття проходять раз на тиждень, після уроків у зручний для учнів час. День проведення занять учні обирають самостійно. Кожен учасник після закінчення курсу тренінгів отримує сертифікат та великий багаж корисної інформації та практичних навиків.

  ІІ. Забезпечення участі студентів у змаганнях та конкурсах:
  1. Міжнародні змагання з «Моделювання бізнес-процесів та прийняття управлінських рішень»
  Основною метою змагань є сприяння закріпленню теоретичних знань студентами та отримання практичних навичок за допомогою комп’ютерної моделі ринку. Основним завданням змагань є розробка рішень у певних ситуаціях ведення бізнесу та перемога у конкурентній боротьбі  з отриманням найбільшого прибутку, в основі яких лежить спрощена модель реальних ринкових умов.
  2. «Економічний турнір»
  Студентський бізнес-центр спільно з кафедрою менеджменту, економічної теорії та фінансів факультету управління та економіки щороку проводить цей захід з метою розширення та закріплення теоретичних знань шляхом аналізу актуальних проблем сучасної економіки України.
  3. «Золотий компас»
  Міжнародний студентський конкурс рекламних та PR-проектів, у якому беруть участь команди з Білорусі, Грузії, Казахстану, Латвії, Польші, Росії та України. В основі конкурсу лежить такі напрямки: традиційний PR, реклама та розробка «Start Up» проектів.
  4. GMC Junior
  Всеукраїнський чемпіонат з стратегічного менеджменту, який передбачає боротьбу команд в процесі управління компанією, вивчення її фінансового стану, наявних виробничих потужностей, позицій на ринку і можливого потенціалу її розвитку. Проект дає можливість студентам відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі, застосувати свої знання на практиці й одержати нові, визначитися в професійному виборі, познайомитися з топ-менеджерами та власниками найбільших компаній України, отримати перспективну роботу, отримати унікальний досвід управління великою компанією.
  5. Моральний вчинок
  Всеукраїнський конкурс, мета якого формування моральних якостей особистості, підвищення рівня культури підростаючого покоління, виявлення соціальної активності, небайдужості до морально-етичних проблем, нині актуальних у нашому суспільстві, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.
  6. «Біржова Універсіада»
  Чемпіонат з інтернет-трейдингу серед студентів вищих навчальних закладів України. Метою проекту є надання студентам можливісті перевірити на практиці і закріпити, в ході реальних біржових торгів, знання, отримані в рамках навчальних програм з ринкової економіки.

  ІІІ. Сприяння соціальним і екологічним ініціативам студентства
  Допомога студентам в організації екологічних акцій та підтримка соціальних проектів, які направлені на вирішення проблем, що існують в суспільстві, а саме в незахищених верствах населення.

  IV. Підготовка студентів до участі у всеукраїнських та міжнародних наукових заходах
  Пошук вітчизняних та міжнародних конференцій, в яких було б цікаво прийняти участь нашим студентам. Вони присвячуються актуальним проблемам економіки та управління.

  V. Налагодження роботи з консультування громадян
  Цей аспект діяльності відділу перебуває на стадії зародження. Суть його полягає в наданні студентами нашого університету консультацій для громадян, з метою підвищення їх фінансової свідомості та здобуття студентами практичних навичок.

  VI. Сприяння можливостям стажування студентів та їх працевлаштування
  Підрозділом здійснюється моніторинг програм стажування у великих міжнародних та вітчизняних підприємствах, таких як Philip Morris Ukraine, Teletrade та інші, а також пошук студентських програм стажування, наприклад Study Tours to Poland.
      
  Керівник підрозділу:
  Крушинська Алла Вікторівна


  Контакти: вул. Героїв Майдану, 38, будівля Бібліотеки ХУУП, перший поверх
  Телефон: (0382) 71-80-08
  Пошта: SBC_HUUP@ukr.net

   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.