Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Таємниця успіху у тому, щоб бути готовим скористатися зі слушної нагоди, коли вона настане (Б. Шоу) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Структурні підрозділи   
   
  Відділ інформаційного забезпечення та технічних засобів навчання
  Правила користування мережею Інтернет
  Підключення локальної мережі  університету до всесвітньої мережі Internet було зумовлене насамперед необхідністю покращення інформаційного обміну з провідними навчальними закладами Світу шляхом використання сервісів мережі Internet на зразок Email, WWW, FTP.

  Кількість користувачів локальної мережі Хмельницького Університету Управління та Права постійно зростає. Сьогодні вихід в Internet мають всі комп’ютери локальної мережі.

  В той же час пропускна здатність зовнішнього каналу залишається практично незмінною, що призводить до його перевантаження. Щомісячна орендна плата, що сплачується університетом Internet-провайдеру, значною мірою залежить від завантаження каналу. Виходячи з усіх вищезгаданих умов, відділом інформаційного забезпечення та технічних засобів навчання (ІЗТЗН) встановлено основні правила підключення та користування ресурсами мережі Internet.

  1. Ресурси мережі Internet повинні використовуватися виключно з освітньою та науковою метою. Прокачування великих обсягiв інформації, що не має безпосереднього відношення до наукової роботи та навчального процесу, є порушенням правил користування ресурсами мережі Internet, особливо це стосується XXX трафіку. У випадку порушення користувачем цього правила останній автоматично переводиться в окремий віртуальний канал - канал зі зниженою максимальною швидкістю строком на один місяць, а у випадку неодноразового порушення користувач буде автоматично відключений від мережі Internet з подальшим повідомленням керівництву університету.

  2. Розсилка інформації електронною поштою великій кількості отримувачів, що не є зацікавленими в її отриманні або, іншими словами, електронний SPAM також є порушенням правил користування Internet. За неодноразове порушення можливе блокування E-mail адреси і відключення від мережі комп’ютера спамера.

  3. Відправка електронною поштою наукових робіт, статей для публікацій або іншої інформації, що може становити таємницю, без попереднього узгодження з керівництвом  університета заборонена.

  4. Забороняється вказувати e-mail адреси поштових скриньок сервера @univer.km.ua на форумах, при заповненні реєстраційних форм на будь яких сайтах, підписуватись на автоматичну розсилку новин. В любому випадку таку кореспонденцію ви будете отримувати частково або зовсім не отримувати, так як  на сервері встановлені фільтри на SPAM.  Для таких цілей використовуйте свої особисті адреси.

  5. Для реєстрації в Internet нового комп’ютера, підключеного до локальної мережі Хмельницького Університету Управління та Права , необхідно мати IP адресу, отримання якої потрiбно узгодити з адміністратором мережі. Забороняється самостійне встановлення IP адреси, оскiльки використання IP, що зайнята іншим комп’ютером, призводить до непрацездатності обох комп’ютерів у мережі, а у випадку встановлення IP шлюзу - до непрацездатності всього мережевого сегменту.

  При порушенні можливе повне відключення зазначеного комп’ютера від мережі та блокування E-mail адреси користувача.

  6. Забороняється підключення до комп’ютерної мережі Хмельницького Університету Управління і Права окремих комп’ютерів, без попереднього узгодження з керівництвом університету.

  7. Кожен користувач може використовувати університетський Файл-сервер. Незалежно від реалізації, забороняється розміщення на сервері файлів порнографічного характеру, матеріалів, що зневажають особу або становлять державну таємницю, незаконне розповсюдження програмного забезпечення, що підпадає під Copyright, а також використання електронних послуг в діях, що порушують чинне законодавство України.

  8. Користувач не має права використовувати послуги www-сервісів та електронної пошти Університету для створення атомної, хімічної, бактеріологічної зброї та інших засобів масового знищення.
      
  Керівник підрозділу:
  Кулик Володимир Миколайович


  Контакти: УКРАЇНА 29000 м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8. каб. 411
  Телефон: (0382) 71-75-85, факс (0382) 71-75-70
  Пошта: admin@univer.km.ua

   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.