Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Смертні! Закон є річ святою: довіряйте виконання його тільки чистим рукам (Піфагор) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Міжнародна співпраця
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Структурні підрозділи   
   
  Наукове товариство
  Новини
  Диплом першого доктора філософії за спеціальністю 081 Право, яка захистила дисертацію в першій Спеціалізованій Вченій раді Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.       Обмін корисним досвідом
  4.06.2021 року для членів Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, які є здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії відбувся вебінар присвячений обміну корисним досвідом наукової діяльності.
  Іваницький Андрій Миронович, який нещодавно захистив дисертаційне дослідження, присвятив свій виступ проблемним аспектам оформлення списку використаних джерел.
  Данілова Анна Вікторівна розповіла про гранти, як джерело додаткових можливостей для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.
  Голуб Анна Євгенівна присвятила свою доповідь основним інструментам пошуку інформації для академічних досліджень.
        
  28.05.2021 Відбулась зустріч аспірантів Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Обговорили проблеми які виникають у здобувачів під час навчального процесу та при написанні дисертаційного дослідження. Ділились досвідом публікації результатів дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора філософії та кандидата юридичних наук у фахових наукових виданнях.


       Шановні члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів імолодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова!
       Раді Вам повідомити що в понеділок 25 січня о 11.00 відбудеться вебінар для членів товариства, які є студентами (1-3 курсів), а також всіх бажаючих на тему: "Вступ до наукової діяльності"


       Члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, які є здобувачами вищої освіти взяли участь в Щорічній звітній науковій конференції здобувачів вищої освіти Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.


       Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова Анікіна Галина Володимирівна взяла участь у зустрічі з представниками РАДИ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ У Департаменті освіти і науки Хмельницької ОДА. Обговорювали питання актуальності створення ради молодих вчених у вищих навчальних закладах, обмінювались досвідом діяльності наукових товариств у навчальних закладах Хмельниччини.
  Члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, які є здобувачами вищої освіти на здобуття ступеня доктора філософії 27–30 квітня 2020 року взяли участь у ХХІV щорічній звітній науковій конференції науковоіпедагогічних працівників, докторантів та аспірантів із заочною формою участі «УПРАВЛІНСЬКІ ТА ПРАВОВІ ЗАСАДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ЯК ЄВРОПЕЙСЬКОЇДЕРЖАВИ»
       
       Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова оголошує конкурс наукових робіт (ессе) студентів університету на тему: «Вдосконалення вищої освіти очима студентів>. Призери які посядуть 1, 2, 3 місце будуть нагородженні дипломами та отримають грошову винагороду від університету.
       Умови конкурсу: Необхідно подати електронний варіант ессе, обсягом до 2-ох сторінок, шрифт 14, міжрядковий інтервал 1,5. та інформацію щодо подальшої ідентифікації його автора. Роботи надсилати на електронну скриньку Наукового товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова g_anikina@univer.km.ua
       Роботи приймаються до 1 березня 2021 року.
      
  Керівник підрозділу:
  Анікіна Галина Володимирівна


  Контакти: вул. Героїв Майдану, 8, м. Хмельницький
  Телефон: 0971307937
  Пошта: g_anikina@univer.km.ua

   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.