До збірника увійшли статті Арзянцевої Д., Пунди О. „Перспективи використання оперативно-розшукових методів протидії корупції”, Чудик-Білоусової Н., Івановської А. „Подолання корупційних ризиків в контексті дотримання правил етики особами, уповноваженими на виконання завдань і функцій Української держави”, Когут О. „Антикорупційне законодавство України: новели і проблеми”, Молдован Е. „Морально-ідеологічні основи попередження і протидії корупції на державній службі України”, Терещенко Т., Волошина С. „Особливості формування організаційно-управлінського механізму запобігання та протидії корупції в Україні”. Цінність зазначеного збірника у тому, що він дає можливість вивчення, порівняння і використання тристороннього досвіду вирішення проблем, яким він присвячений.
У листі-відповіді ректор університету О.М.Омельчук щиро подякував Ректору Вищої Школи Адміністрації в м. Бєльсько-Бялій пані Вєславі Коженьовській, Канцлеру ВША пані Ренаті Росовській, Декану Факультету Адміністрації ВША, редактору збірника пану Антонію Осерді, Асистенту Канцлера – пані Марії Жильцовій, а також всім іншим співробітникам ВША, причетним до видання збірника, за співпрацю і висловив надію на її подальший розвиток.
Зі змістом збірника наукових праць „Польський, російський та український досвід територіального самоуправління та боротьби з корупцією” можна ознайомитися тут, а з самим збірником – у бібліотеці університету.