![](news/s_n_961.jpg)
Метою заходу було визначено посилення компетентності українських правозахисників у сфері адвокасі, лобіювання, планування та проведення кампаній у сфері захисту прав людини.
Тренером проекту виступив громадський активіст та правозахисник з Латвії Каспарс Залітіс, професійна діяльність якого пов’язана зі зв’язками з громадськістю та міжнародними відносинами. Розпочав тренінг Василь Романюк, менеджер проекту ПР ООН «Сприяння змінам через механізм УПО (Універсального періодичного огляду)», який представив презентацію правозахисного механізму УПО.
У ході першого дня тренінгу значну увагу було приділено презентації та поясненню циклу підготовки і проведення адвокасі та стратегічної кампанії; роз’ясненню різних методів адвокасі та лобіювання; висвітленню шляхів створення коаліцій, тощо
Наступного дня учасники ознайомилися з презентацією концепцій впливу, які створюють адвокасі та розглянули основні вимоги до здійснення моніторингу та оцінки проведення адвокасі. Значну увагу було приділено роботі в групах над практичним завданням щодо розробки власних проектів.
На завершення, учасникам тренінгу вручили сертифікати та цікаву тематичну літературу.
![](news/s_9611.jpg)
![](news/s_9612.jpg)
![](news/s_9613.jpg)