![](news/s_n_955.jpg)
16 лютого 2013 року у четвертому корпусі університету в лекційному залі ім. В. К. Андрушка зібралися науково-педагогічні працівники університету та всі інші зацікавлені особи, адже ця конференція – довгоочікувана наукова подія для усіх.
Зі вступним вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, кандидат юридичних наук, доцент О. М. Омельчук.
Далі на пленарному засіданні були заслухані такі доповіді:
- Виговського Леоніда Антоновича, завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук, доктора філософських наук, професора на тему “Роль релігійних інституцій у процесі розбудови громадянського суспільства в Україні: християнський контекст”.
- Місінкевича Леоніда Леонідовича, першого проректора з наукової роботи, професора кафедри теорії та історії держави і права, доктора історичних наук, доцента на тему “Громадські вироки як репресивні новації радянської влади проти колгоспного селянства в 1948 році”.
- Тополя Юрія Олексійовича, професора кафедри теорії та історії держави і права, кандидата історичних наук, доцента на тему “Підходи до трактування права періоду першого десятиліття радянської влади (1917–1927 рр.)”.
- Самбір Ольги Євгенівни, асистента кафедри цивільного права та процесу на тему “Проблеми реалізації прав громадян на безоплатну правову допомогу”.
- Івановської Алли Миколаївни, доцента кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, кандидата юридичних наук, доцента на тему “Конституційні засади ювенальної юстиції: зарубіжний досвід і перспективи розвитку в Україні”.
- Ковальчук Вікторії Валентинівни, доцента кафедри менеджменту, економічної теорії та фінансів, кандидата економічних наук на тему “Концепція створення інформаційних центрів як складової виконання стратегії регіонального розвитку Хмельницької області”.
![](news/s_9551.jpg)
![](news/s_9552.jpg)
![](news/s_9553.jpg)
![](news/s_9554.jpg)
![](news/s_9555.jpg)
![](news/s_9556.jpg)
![](news/s_9557.jpg)
Після насиченого пленарного засідання розпочалися секційні засідання, на яких учасники могли більш конкретно зосередитись на певних напрямах тематики. Таким чином, подальша робота конференції проходила у вже традиційних секціях:
- Теорія та історія держави і права. Філософія та соціально-гуманітарні науки.
- Цивільно-правові науки.
- Екологічне, земельне та аграрне право. Трудове право та право соціального забезпечення. Господарсько-правові науки.
- Кримінальне право та процес.
- Конституційне, адміністративне та фінансове право.
- Менеджмент, економічна теорія та фінанси.
- Державне управління та місцеве самоврядування.
- Математика, статистика та інформаційні технології.
- Мовознавство.
- Фізичне виховання.
![](news/s_9558.jpg)
![](news/s_9559.jpg)
![](news/s_95510.jpg)
![](news/s_95511.jpg)
![](news/s_95512.jpg)
![](news/s_95513.jpg)