16 лютого 2013 року у четвертому корпусі університету в лекційному залі ім. В. К. Андрушка зібралися науково-педагогічні працівники університету та всі інші зацікавлені особи, адже ця конференція – довгоочікувана наукова подія для усіх.
Зі вступним вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, кандидат юридичних наук, доцент О. М. Омельчук.
Далі на пленарному засіданні були заслухані такі доповіді:
- Виговського Леоніда Антоновича, завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук, доктора філософських наук, професора на тему “Роль релігійних інституцій у процесі розбудови громадянського суспільства в Україні: християнський контекст”.
- Місінкевича Леоніда Леонідовича, першого проректора з наукової роботи, професора кафедри теорії та історії держави і права, доктора історичних наук, доцента на тему “Громадські вироки як репресивні новації радянської влади проти колгоспного селянства в 1948 році”.
- Тополя Юрія Олексійовича, професора кафедри теорії та історії держави і права, кандидата історичних наук, доцента на тему “Підходи до трактування права періоду першого десятиліття радянської влади (1917–1927 рр.)”.
- Самбір Ольги Євгенівни, асистента кафедри цивільного права та процесу на тему “Проблеми реалізації прав громадян на безоплатну правову допомогу”.
- Івановської Алли Миколаївни, доцента кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, кандидата юридичних наук, доцента на тему “Конституційні засади ювенальної юстиції: зарубіжний досвід і перспективи розвитку в Україні”.
- Ковальчук Вікторії Валентинівни, доцента кафедри менеджменту, економічної теорії та фінансів, кандидата економічних наук на тему “Концепція створення інформаційних центрів як складової виконання стратегії регіонального розвитку Хмельницької області”.
Після насиченого пленарного засідання розпочалися секційні засідання, на яких учасники могли більш конкретно зосередитись на певних напрямах тематики. Таким чином, подальша робота конференції проходила у вже традиційних секціях:
- Теорія та історія держави і права. Філософія та соціально-гуманітарні науки.
- Цивільно-правові науки.
- Екологічне, земельне та аграрне право. Трудове право та право соціального забезпечення. Господарсько-правові науки.
- Кримінальне право та процес.
- Конституційне, адміністративне та фінансове право.
- Менеджмент, економічна теорія та фінанси.
- Державне управління та місцеве самоврядування.
- Математика, статистика та інформаційні технології.
- Мовознавство.
- Фізичне виховання.