![](news/s_n_858.jpg)
Також, на урочистостях були присутні: перший проректор з наукової роботи університету, доктор історичних наук Леонід Леонідович Місінкевич; проректор з навчальної роботи, кандидат історичних наук Леонтій Ілліч Чорний; проректор з нормативного та науково-методичного забезпечення, канд. наук з держ. управління, доцент Володимир Тадеушович Савицький; керівник напрямку доуніверситетської підготовки відділу виховної та соціальної роботи Наталія Василівна Палюховська, і звісно, викладачі та наставники наших слухачів!
![](news/s_8582.jpg)
Найурочистішу процедуру свята - вручення сертифікатів про закінчення підготовчих курсів Хмельницького університету управління та права виконав Леонід Леонідович Місінкевич.
З особливою приємністю випускники вітали оплесками свою наставницю, людину яка разом з ними субота за суботою пройшла увесь курс навчання, керівника напрямку доуніверситетської підготовки відділу виховної та соціальної роботи Наталю Василівну Палюховську.
Від дружньої студентської родини нашого університету з музичним подарунком слухачів курсів привітала студентка 3 курсу юридичного факультету Марина Регелюк.
За цих півроку навчання слухачі курсів, вже стали частиною нашої університетської родини, а також знайшли багато нових знайомих і друзів серед своїх колег-слухачів. Від імені випускників до присутніх звернулася Катя герасімук, яка також була учасницею учнівської олімпіади університету «Я прагну творити майбутнє», де стала «Кращим промовцем».
А від усієї родини нашого університету, ми бажаємо вам, дорогі випускники, сил і терпіння аби добре здати ЗНО, гарно відсвяткувати випуск і звісно вступити до омріяного ВУЗу. А ми в свою чергу сподіваємося що ним стане саме Хмельницький університет управління та права.
![](news/s_8581.jpg)
![](news/s_8583.jpg)
![](news/s_8584.jpg)
![](news/s_8585.jpg)
![](news/s_8586.jpg)
![](news/s_8587.jpg)
![](news/s_8588.jpg)
![](news/s_8589.jpg)
![](news/s_85810.jpg)
![](news/s_85811.jpg)