Формат конференції був не зовсім стандартний: окрім звичайних майстер-класів від спеціалістів в галузі проектного менеджменту, фандрайзингу (залучення інвестицій та коштів для розвитку проекту), тімбілдінгу (командотворення) та нетворкінгу (налагодження зв’язків та комунікацій), учасники мали змогу засвоїти отриманні знання на практиці, створивши власні проекти. Всі, хто успішно захистив ці проекти перед компетентним журі виграли цінний приз від «JCI Youth».
18 лютого на урочисте відкриття конференції приїхало понад 100 делегатів зрізних куточків України, в тому числі і наша студентка, методист Студентського бізнес-центру Онуфран Ірина.
Відкривав конференцію президент «JCI Youth» та менеджер даного пректу – Сергій Молчанов.
Ознайомивши учасників з діяльністю «JCI Youth» та представивши команду організаторів (тобто студентів ВНЗ Києва та членів «JCI Youth») Сергій передав слово першому спікеру конференції – Євгенію Камашеву, професійному менеджеру проектів та програм, бізнес-тренеру, сертифікованому коучу, який керував проектами різного ступеня складності і на даний момент є Начальником Управління проектами та програмами Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ). Євгеній провів дві лекції надзвичайно насичені не лише теорією, а й практичними моментами! Активний інтерактив з учасниками не залишив нікого байдужим і допоміг всім детально розібратись з висвітленою проблематикою.
Наступним спікером був Павло Шинкаренко - менеджер тренінгів з командоутворення «Team Master», Голова Київського осередку «Спілки Ініціативної Молоді» (СІМ), керівник проекту Клуб ексркурсійного туризму «ТУСІМ», керівник проекту «Kyiv Night Tour – Київські Нічні тури». Павло надав всебічний аналіз діяльності команди з початку (від підбору членів команди та розподілу ролей між ними) і до моменту реалізації проекту та розпуску команди.
Останнім спікером 18 лютого була Надія Недорезова - провідний тренер в області побудови бізнес-комунікацій (Networking), віце-президент з міжнародних відносин «Junior Chamber International Kiev 2011», професійний рекрутер, HR і просто природжений нетворкер. Надія розповіла, яким чином налагоджуються якісні знайомства, які надалі переростають у плідне партнерство, про професійну етику, стандарти і помилки у спілкуванні з існуючими, колишніми та потенційними партнерами.
На цьому лекції першого дня конференції були завершені, однак не всі заходи на цьому закінчились! Організатори поділили учсаників на 2 аудиторії для проведення “SpeedDating!” – надзвичайно ефективноого і цікавого формату знайомтсв, яка допомагає за півтори години познайомитись з 50 людьми, знайшовши при цьому спільні інтереси і дізнавшись найцікавіші факти з життя співрозмовника!
Після “SpeedDating!” учасники конференції були поділені на групи по 5 чоловік і отримали тематику для створення власних проектів на основі знань, отриманих в 1 день конференції.
Зранку 19 лютого лекторський зал швидко наповнювався натхненними слухачами. Наступним спікером заходу з питань фандрайзингу став Олександра Солонтая - експерт ВГО «Інститут Політичної Освіти», член національного комітету компанії МВАРТА від ФРІ, член Ради старійшин ВМГО «Фундація Регіональних ініціатив». Олександр провів дві лекції з питань залучення коштів та інших ресурсів для реалізції громадських (соціальних) проектів, ефективного використання наявних ресурсів, а також надав цінні поради з питань пошуку спонсорів та підтримки гарних відносин з інсуючими.
Дана конференція яскраво доводить, що з такою талановитою, ерудованою та креативною молоддю наша країна має майбутнє!
Усі тренінги та лекції, які були проведені на «JCI Youth Impact» будуть відтворенні на тренінгах в Студентському бізнес-центрі. Всі бажаючі отримувати інформацію про цікаві програми та події Бізнес-центру через e-mail розсилку, можуть надіслати e-mail на поштову скриньку sbc.huup@gmail.com зі своїм іменем, прізвищем, номаер курсу та групи і номером телефону.
З повагою Ірина Онуфран.