![](news/s_n_764.jpg)
Модератором дискусії був скандально відомий в Україні письменник, видавець, громадський діяч Сергій Пантюк.
Разом із Сергієм Пантюком активну участь в розмові взяв головний редактор газети «Проскурів», письменник та публіцист Богдан Теленько, а також поет Богдан Батіг та молодий письменник Артем Чапай. Після жвавих запитань-відповідей митці презентували для студентства та професорсько-викладацького складу свої нові надбання до твори.
Мистецькі зустрічі такого характеру в нашому університеті вже стали традиційними, до прикладу, в травні місяці своєю творчістю нас порадували брати Капранови.
![](news/s_7641.jpg)
![](news/s_7642.jpg)
![](news/s_7643.jpg)
![](news/s_7644.jpg)
![](news/s_7645.jpg)
![](news/s_7646.jpg)