![](news/s_n_611.jpg)
![](news/s_6118.jpg)
Цей рік не став виключенням і ми невеличкою групою вирушили в довгоочікувану дорогу. Погода, на жаль, не дуже сприяла бажаному відпочинку, проте ми зовсім не нудьгували! Розмістившись у просторих армійських палатках серед розкішної природи у серці національного природного парку "Подільські Товтри", ми одразу почали насолоджуватись усіма перевагами подібного відпочинку, тобто сонцем, повітрям, рікою і горами!
Особливо запам’яталось свято Івана Купала… Всіх відпочиваючих порадували купальським вогнищем - романтикою було пронизане споглядання багатометрового велетня, який полум’яними язиками прагнув досягти зоряного неба.
Під час відпочинку ми відвідали місцеву знаменитість – Бакотський скельно-печерний монастир. Після цього подолали нелегкий підйом на «білу» гору, з якої відкривається неймовірної краси краєвид майже на всю затоку. До речі, саме на Білій горі знімалися деякі сцени про Запорізьку Січ із відомого фільму «Тарас Бульба».
![](news/s_6119.jpg)
Перебуваючи на Бакоті, також неможливо оминути увагою джерела мінеральних вод, які володіють лікувальними властивостями, а за легендами мають і магічну силу – той, хто вип’є води та загадає бажання, зав’язуючи при цьому бантик на дереві чи поручні, може бути впевненим, що бажання обов’язково збудеться, головне аби загадане воно було від щирого серця! А кожне з трьох джерел відповідає за певну конкретну групу бажань і носить відповідну назву – «Щастя», «Здоров’я» та «Кохання».
Спільне приготування вечері, вечірні, або навіть нічні посиденьки здружили всіх і ми вкотре усвідомили, що ми – ДРУЖНЯ ВЕЛИКА РОДИНА.
Повернувшись додому наш багаж поповнився масою чудових спогадів і фотографій. І ми одразу ж почали сумувати за місцем, де так добре відпочивати душею. Тому з нетерпінням чекаємо наступного літа, щоб повернутись на Бакоту!
![]() | ![]() | ![]() |