Цього року про участь в заході заявили понад 600 делегатів з усіх регіонів України та інших держав, в тому числі з Республіки Білорусь (Білоруський державний університет), Росії (Ленінградський державний університет, Пензенський державний університет, Саратовський університет), Польщі (Ягеллонський університет), Литви, Казахстану, Киргизії, Сполучених штатів Америки (Гарвардська школа права). На заході були присутні кращі представники молодіжної наукової еліти з провідних вищих навчальних та наукових закладів світу.
Пленарне засідання відкривав перший проректор Хмельницького університету управління та права, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Р. І. Кондратьєв, а вів основну частину проректор з наукової роботи університету, доктор юридичних наук, професор Р. О. Стефанчук.
З доповіддю на пленарному засіданні виступав завідувач кафедри кримінального права Пензенського державного університету, доктор юридичних наук, професор Г. Б. Романовський. Георгій Борисович ознайомив колег-науковців зі своїми напрацюваннями в новій та ще досить проблемній тематиці системи репродуктивних прав людини. Про особливості договору, як регулятора цивільних відносин доповідав заступник голови Приморського районного суду м. Одеси, кандидат юридичних наук, доцент С. О. Погрібний. М. Г. Смирнова (доцент кафедри теорії та історії держави і права Ленінградського державного університету ім. О. С. Пушкіна, кандидат юридичних наук, доцент) розглядала критерії інституціоналізації соціального домагання в праві. Багато питань викликав і виступ проректора з наукової роботи Хмельницького університету управління та права, доктора юридичних наук, професора Р. О. Стефанчука, що розглядав проблеми організації вищої юридичної освіти у зв’язку із приєднанням України до Болонського процесу.
По обіді секційні засідання відбувались за наступними тематичними напрямами:
- Теорія держави і права. Історія політичних та правових вчень. Філософія права.
- Конституційне право. Адміністративне право. Фінансове право. Інформаційне право.
- Цивільне право. Сімейне право. Міжнародне право. Комерційне право.
- Цивільний, господарський та адміністративний процес.
- Трудове право та право соціального забезпечення.
- Земельне право, аграрне, екологічне та природоресурсне право.
- Кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право.
- Кримінальне право та кримінологія, судова експертиза.
- Міжнародне право. Порівняльне правознавство.
За результатами конференції було підготовлено та видано збірку доповідей учасників конференції (всього в 4 томах).
А завершувався перший день конференції в ресторані «Саквояж», де для учасників конференції організатори підготували тематичну подільську вечірку!
Зранку наступного дня, підвівши підсумки всіх секційних засідань, молоді вчені вирушили на екскурсію до історично-культурної Мекки нашого краю Кам’янця-Подільського.
Оргкомітет конференції висловлює щирі сподівання, що цей захід приніс учасникам багато позитивних емоцій, нових наукових ідей та цікавих знайомств! Ми переконані, що кожен такий науковий захід це ще один крок до становлення правової української держави, розвитку вітчизняної юриспруденції та встановлення тісних міжнародних зв’язків!