Наприкінці минулого місяця в Інституті законодавства Верховної Ради України слухачам Української школи законотворчості урочисто вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка та сертифікати про закінчення навчального курсу “Законотворча діяльність”. В цьому році випускниками школи стало 59 осіб, зокрема сертифікати було вручено працівникам секретаріатів комітетів і фракцій Верховної Ради України, помічникам народних депутатів України, співробітникам структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України. Крім того до числа випускників Української школи законотворчості увійшли представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових та навчальних закладів.
Зокрема, одним із цьогорічних випускників став викладач кафедри кримінального права та процесу нашого університету Туровець Юрій Миколайович.
За п’ять років роботи Української школи законотворчості біля 400 слухачів пройшли спеціалізований навчальний курс з підготовки фахівців у сфері законотворчості, до викладання якого залучені провідні українські вчені та практики (науковці, народні депутати України, фахівці органів державної влади та зарубіжні експерти). Поглиблене вивчення питань розвитку правової системи, захисту прав і основних свобод людини, соціально-економічного та культурного життя суспільства крізь призму законотворчості, законодавчої техніки, правничої мови та термінології обумовлюють унікальність та новизну навчального курсу, програму якого погоджено з Комітетом Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України.
У травні 2007 р. за результатами проведення міжнародної науково-практичної конференції «Модельне законодавство та можливості його застосування національними парламентами» постійним комісіям Міжпарламентській Асамблеї СНД рекомендовано активно використовувати можливості Української школи законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України, як єдиної на теренах пострадянських країн навчально-методичної структури у сфері законотворчості, для підготовки кадрів парламентів держав-учасниць МПА СНД.