![](news/s_n_1622.jpg)
Кожен із присутніх виразив своє позитивне ставлення стосовного даної пропозиції.
Безумовно, присвоєння Університету імені Леоніда Юзькова відкриє широкі можливості для підвищення рівня навчальної та наукової діяльності, а саме:
– можливість для аспірантів, докторантів, викладацького складу Університету стажування в Конституційному Суді України;
– проведення спільних наукових, науково-практичних та інших заходів та залучення викладацького складу Університету, насамперед, юридичного факультету, до участі в наукових, науково-практичних та інших заходах, що проводяться Конституційним Судом;
– проходження практики студентами юридичного факультету Університету в структурних підрозділах Конституційного Суду;
– підвищення престижу Університету, як потужного провідного навчального закладу західного регіону і, як наслідок, збільшення набору студентів за спеціальністю Правознавство;
– підвищення якості практичної підготовки студентів і забезпечення підготовки випускників-професіоналів, які будуть конкурентноспроможними на ринку праці.
Загалом присвоєння Хмельницькому університету управління та права імені Леоніда Юзькова – видатного вченого-конституціоналіста, визначного державного і громадського діяча, талановитого педагога надасть нашому ВУЗу можливість вийти на якісно новий рівень підготовки студентів-правників, зайняти належне місце серед навчальних закладів нашої держави.
Щиро сподіваємось на підтримку!
![](news/s_16221.jpg)
![](news/s_16222.jpg)
![](news/s_16223.jpg)