![](news/s_n_1505.jpg)
На заході були присутні працівник юридичної клініки ХУУП Васюк Тетяна Петрівна та студентка 5 курсу Колесник Анастасія Ігорівна та представники органів державної влади, освіти, медицини, духовенства, які обговорили питання естетичного та духовного виховання молоді з особливими потребами. Окремо зупинились на юридичних аспектах укладення шлюбу та народження дітей у осіб з порушеннями інтелекту.
![](news/s_15051.jpg)
![](news/s_15052.jpg)
![](news/s_15053.jpg)