![](news/s_n_1397.jpg)
«Відзначаємо сьогодні День науки, це свято людей неординарних, творчих. Саме наукові здобутки можуть забезпечити інноваційний розвиток держави. На виставці представлено 12 наукових організацій. Серед цікавих розробок – безпроводова передача електроенергії, побутова вітроенергетична установка. Представлені і розробки молодих вчених, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС та інші», - розповідає заступник директора Хмельницького державного центру науки, інновацій та інформатизації Володимир Кулик. ( http://ye.ua/news/news_24845)
![](news/s_13971.jpg)
![](news/s_13972.jpg)
![](news/s_13973.jpg)