![](news/s_n_1396.jpg)
Слід зазначити, що лекція пройшла в в форматі живого спілкування з учнями старших класів Гімназії № 2 м. Хмельницького, навчально-виховного комплексу №29 і Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки. Атмосфера на заході була дуже дружньою, діти слухали дуже зацікавлено, про що говорила їх активна участь в діалозі з лектором.
Хочемо окрему подяку висловити класним керівникам і директорам шкіл, які відгукнулись на пропозицію відвідати такий захід. Адже знання своїх прав є дуже важливою складовою розвитку дитини в суспільстві, її правильного розуміння свого місця в соціумі. Це дозволить підвищити довіру майбутнього покоління до держави та навчить користуватись своїми законними правами в майбутньому, розуміти, що вони захищені навіть в побутових питаннях.
Виходячи з результатів лекції, ми можемо з впевненістю сказати, що це не останній захід такого спрямування!
Секретар Хмельницького осередку ЛС АПУ
Оксана Бучковська
![](news/s_13961.jpg)
![](news/s_13962.jpg)
![](news/s_13963.jpg)
![](news/s_13964.jpg)
![](news/s_13965.jpg)
![](news/s_13966.jpg)