![](news/s_n_1380.jpg)
Нашу альма-матер представляли Андрій Іваницький (студент магістратури Хмельницького університету управління та права, голова Правління ГО «Молодіжний вибір») із темою: "Громадянське суспільство: виклики сьогодення для української молоді", та Анна Голуб (студентка 2-го курсу юридичного факультету Хмельницького університету управління та права, заступник голови навчально-наукового департаменту СР ХУУП) із темою: «Вплив молодих спеціалістів на державотворення і реформування на місцях».
Євроінтеграція є головним і незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України, а значну роль у політичному житті відіграє студентська молодь зі своїми інтересами, досягненнями та цінностями. Тому учасники круглого столу обговорили таке важливе питання, як бачення євроінтеграційних процесів в Україні саме очима молоді, зокрема, бачення аспектів діяльності молоді в умовах сьогодення.
Детальна інформація за посиланням: http://onmccm.org/?p=3336
![](news/s_13805.jpg)
![](news/s_13806.jpg)
![](news/s_13807.jpg)