![](news/s_n_1325.jpg)
Уже декілька років поспіль ми відвідуємо Меджибіжський дитячий будинок-інтернат. І цей рік не став виключенням.
Завдяки зібраним коштам та за сприяння університету ми придбали продукти харчування, і сьогодні відбулась поїздка до інтернату, де ми привітали діток, які сприймають наш світ дещо по-іншому. Нас привітно зустріли працівники та провели коридорами закладу. Ми віримо, що частинку доброти, усіх хто приєднався та підтримав акцію ми передали мешканцям будинку, і у їхніх серцях запалахкотіли іскринки тепла.
Дякуємо людям, які зробили свій внесок у добру справу. Ви робите цей світ кращим
![](news/s_13251.jpg)
![](news/s_13252.jpg)
![](news/s_13253.jpg)
![](news/s_13254.jpg)