Цьогоріч турнір був присвячений актуальній темі "Реформування правоохоронних органів України". Питання, які винесені на обговорення під час турніру, відображали головні проблеми реформування різних правоохоронних органів, розширення механізмів контролю за правоохоронною діяльністю, люстрації та підвищення ефективності боротьби з корупцією.
У фінальному раунді взяли участь команди з шести юридичних клінік авторитетних вишів України, у тому числі й Хмельницького університету управління та права. До складу нашої команди увійшли Іваницький Андрій (4 курс) і Бучковська Оксана (2 курс).
Опонентами виступили команди юридичних клінік Національної академії прокуратури України, Національного університету "Києво-Могилянська академія", Національної академії внутрішніх справ, Інституту кримінально-виконавчої служби, Національного університету Державної податкової служби України.
Суддями турніру стали експерт Центру політико-правових реформ, співавтор реформи кримінального процесу, прокуратури та поліції Олександр Банчук; доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адвокат, який активно бере участь у резонансних судових справах, Євген Герасименко; професор Національної академії прокуратури України, член правління Асоціації юридичних клінік України Андрій Галай.
За результатами змістовного та якісного обговорення тем було визначено остаточного переможця – команду Національної академії прокуратури України. Разом з тим, відзначимо, що хоча наша команда не виборола першості, її дебют на подібних змаганнях виявився змістовним та інформативним, і був відзначений подарунками у вигляді професійної правової літератури.
Загалом, Дебатний турнір з прав людини показав високу вмотивованість представників нового покоління українських юристів до захисту прав і свобод людини, розуміння завдань і цілей правової реформи та реформування правоохоронних органів.