Принагідно зазначимо, що велика частина дорослого населення України навіть не намагається планувати свої витрати, вважаючи, що це займає дуже багато часу, й змушені обмежувати себе навіть у найнеобхіднішому. Проте лекторська група студентів-старшокурсників у складі Манжос Юлії (3 курс), Горенко Наталії, Григор’євої Катерини, Заганяч Анастасії, Чернявської Ольги та Шаргало Альони (4 курс) мали змогу переконати учнів, що насправді ведення власного бюджету може забирати не більше 5 хвилин на день, а планування власних доходів і витрат допоможе привести фінансове життя до ладу й відкласти більше грошей на досягнення особистих цілей. По завершенню тренінгів майже усім командам вдалось раціонально розподілити свій "уявний" сімейний бюджет і шляхом економії витрат на речах повсякденного вжитку навіть зекономити кошти на літній відпочинок.
Крім практичних навиків управління власними грошима учасники тренінгів мали змогу отримати практичні поради щодо ведення переговорів, які можуть бути корисні абсолютно кожній людині, особливо враховуючи, що будь-яка розмова, в якій зачіпаються особисті інтереси, можна назвати переговорами. У ході проведення таких тематичних тренінгів студенти були приємно здивовані здатністю учнів "грати" роль, оскільки вони успішно виконали усі відведені їм обов’язки та поводили себе у відповідності з умовами ділової гри. Позитивним явищем була імпровізація учасників гри, нестандартний хід думок і прийняття нетрадиційних управлінських рішень. Також варто відзначити знання й уміння учнів у ході ведення ділових переговорів – були дотримані формальні процедури, наявний діловий стиль спілкування, а їхні рішення носили аналітичний характер.
Різновидом тренінгу ведення переговорів є тренінг-переговори в умовах звільнення, який провели Ольга Чернявська й Альона Шаргало. По закінченню тренінгу був здійснено детальний аналіз ситуації, а студенти-тренери не тільки пояснили основні аспекти процесу звільнення відповідно до норм законодавства, але й вказали на рекомендації щодо етикету та культури ведення ділових бесід, при цьому наголошуючи на актуальностi теми – бо в умовах сьогодення, навiть будучи гарним працівником, нiхто не застрахований вiд звiльнення.
Принагідно хочеться відзначити про позитивні відгуки учнів – учасників тренінгів, які проявили ініціативу відвідувати факультативні заняття Школи майбутнього керівника при Студентському бізнес-центрі, що безсумнівно свідчить про правильність ведення таких інтерактивних занять. При цьому студенти, які виступали в ролі тренерів, у свою чергу мали нагоду отримати цінний досвід виступу перед незнайомою аудиторією, а також при спілкуванні та навчанні підростаючого покоління, відтак підтверджуючи девіз нашого університету "Навчаючи інших – вчимося самі".