Учасники Академії мали можливість ознайомитися з напрацюваннями Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи, Європейської платформи країн-членів Ради Європи з доброго врядування, правовою базою Ради Європи з місцевої та регіональної демократії.
У рамках програми відбулося проведення трьох тренінгових серій, кожна з яких триватиме 2,5 дні. У проміжку між сесіями учасникам запропонують і допоможуть застосувати набуті знання для вирішення актуальних проблем громади та впровадження принципів доброго врядування.
Проведення першого тренінгу відбулося 10–12 листопада у м. Ірпінь. Наступні тренінги Академії відбудуться наприкінці 2014 та на початку 2015 року.
До участі у конкурсному відборі запрошувалися представники неурядових організацій, ЗМІ та фахівці, які мають досвід вирішення актуальних проблем громади шляхом взаємодії громадськості й органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, а також зацікавлені у вивченні й подальшому поширенні принципів доброго врядування.
Конкурсний відбір проводився для представників Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Херсонської та Чернівецької областей.
Надзвичайно приємно, що представнику саме нашого університету випала честь взяти участь у вказаному заході. Переконані, що лише жвава й активна громадська позиція та особистий приклад дозволять побудувати справді прогресивне цивілізоване громадянське суспільство, засноване на принципах доброго і гуманного врядування.