Цей тиждень для студентів факультету управління та економіки був ознаменований двома цікавими зустрічами з провідними спеціалістами Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Хмельницького обласного центру зайнятості.
24 березня 2014 року студенти 2-го курсу із захопленням прослухали лекцію, яку провели начальник сектору надання матеріального забезпечення Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Ніна Петрівна Даньковська та заступник директора Виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Надія Мілентіївна Кокошко.
Лектори піднімали питання щодо збору і акумуляції страхових внесків, призначених для фінансування матеріального забезпечення та соціальних послуг, що надаються Фондом, надання допомоги застрахованим особам у зв’язку з настанням страхового випадку. Розглядалися також особливості отримання путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей, студентам – до санаторіїв-профілакторіїв. Жваву дискусію викликали питання щодо соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вагітних жінок та можливості отримання студентами путівок до санаторіїв-профілакторіїв.
А вже 25 березня студенти 3 курсу факультету управління та економіки мали змогу поспілкуватися з головним спеціалістом відділу організації з сприяння працевлаштування Хмельницького обласного центру зайнятості Іваном Михайловичем Жигановим, який ознайомив студентів із основними напрямами роботи центру зайнятості, надав необхідну інформацію щодо реєстрації у службі зайнятості, проведення навчальних курсів для підвищення кваліфікації, перекваліфікації, механізмів пошуку роботи та вимог роботодавців до претендентів на посаду. Крім цього, Іван Михайлович проінформував присутніх про ситуацію на ринку праці загалом, про спеціальності, що мають попит у Хмельницькому регіоні, можливості і перспективи працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та особливості отримання допомоги на відкриття власного бізнесу. Звичайно ж цими питаннями зустріч не обмежилася. Усі цікаво було дізнатися про наповнення бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а також про методи виявлення недобросовісних роботодавців та безробітних, що працюють у тіньовому секторі.
Варто відзначити, що усі ці зустрічі пройшли у вигляді жвавого діалогу між студентством і запрошеними гостями.