Цьогоріч традиційний студентський фестиваль підняв досить непросте питання рівності жінок та чоловіків на нашій планеті. Жінки з давніх давен боролися за рівні права з протилежною статтю і навіть намагалися домінувати у деяких сферах життя. Матріархат змінив патріархат, патріархат знову отримав владу, так і прокинувся фемінізм. Одним словом, питання гендерної рівності сколихнуло увесь світ. А хто дійсно кращий, звісно в плані творчості та креативу, ми і визначали на церемонії вручення статуеток студентського фестивалю «Золотий Еней».
Урочистості розпочалися з вітального слова ректора університету, кандидата юридичних наук, доцента, Президент Євразійської асоціації правничих шкіл та правників О. М. Омельчука. Саме Олег Миколайович привітав адвоката Ольгу Євгеніївну Самбір з перемогою у номінації «Почесний студент університету». Нагадаємо, що цим почесним званням ми відзначаємо випускників Хмельницького університету управління та права, які прославили своїми вчинками та здобутками Альма-матер далеко за її межами.
Олег Миколайович також виконав приємну місію і привітав переможців Міжнародного правничого конкурсу ім. В. М. Корецького, а саме Ткачук Ганну (6-ЮФ), Ксьондзика Юрія (6-ЮФ) та Кондратьєва Сергія (5-ЮФ), які нещодавно здобули для університету таку визначну нагороду. Олег Миколайович відзначив студентів 3 курсу юридичного факультету Дубровіну Уляну та Іваницького Андрія у зв’язку з перемогою в обласному правничому конкурсі «Права людини в міжнародному та національному законодавстві».
А почесні грамоти для активних учасників лекторських-груп з правової освіти населення від імені Головного управління юстиції у Хмельницькій області вручив перший заступник начальника управління М. П. Наконечний.
Що стосується студентських та викладацьких номінацій, то жереб визначив долю претендентів наступним чином:
1. «Скарбниця мудрості» - канд. мат. наук, доцент Заїкіна В. В. та канд. юр. наук, доцент Білоусов Ю. В.
2. «Геній активності» - Кондратюк Ксенія (3-ФУЕ) та Ченаш Маргарита (3-ЮФ).
3. «Ходяча енциклопедія» - Стецков Дмитро (3-ЮФ) та Демчишина Вікторія (3-ФУЕ).
4. «Безмежна доброта». – канд. юр. наук Грушкевич Т. В. та асистент Мазур О. В.
5. «Майстер мистецтва виживання» - Залуцький Дмитро (2-ФУЕ) та Буділовський Ярослав (2-ЮФ).
6. «Особлива вимогливість» - в. о. старшого викладача Крушинська А. В. та канд. юр. наук, доцент Плисюк Н. М.
7. «Вони були такими як ми, але забули ким вони були…» - асистент Захарчук В. М. та асистент Підвальна М. З.
8. «Генератор ідей» - Коханська Діана (4-ЮФ) та Хачатрян Марина (3-ФУЕ).
9. «Містер та Місіс стиль» - канд. юр. наук Михайлова І. Ю. та канд. юр. наук Монастирський Д. А.
10. «Фонтан сміху» - Педосенко Владислав (1-ЮФ) та Вітюк Владислав (4-ФУЕ).
11. «Душа гуртожитку» - Ференс Сергій (4-ЮФ).
12. «Студент-олімпієць» - Торчевський Андрій (2-ФУЕ) та Гоцанюк Олександр (4-ЮФ).
13. Кращими кімнатами гуртожитку було визнано кімнати № 32, 38, 84, 99.
Завідувач кафедри фізичного виховання С. В. Лозінський також відзначив кращих спортсменів та подякував викладачам кафедри за вагомий внесок у здобутки вихованців.
Ведучі Вікторія Седзюк та Ястребов Євген обіцяли вразити глядачів і це їм вдалося. Адже хлопці та дівчата в програмі творчого змагання підготували неймовірні номери. Наприклад, Філіп Гаврилюк вкотре завоював серця представниць чарівної статі неперевершеним виконанням пісні «Любимая женщина». У відповідь команда дівчат представила дует Наталі Заремби та Мар’яни Нікітюк з піснею «Світло і тінь».
Особливої атмосфери вечору додав монолог Вадима Мазура «Я – українець». Гідною конкуренткою йому стала Капелюх Віра з монологом «Як вийти заміж».
А справжню вокальну битву на розсуд глядачів представили Заремба Наталя та Шкарпета Олег виконавши в дуеті «Love me again».
Свідками справжнього конкурсу краси глядачі сталим під час дефіле дівчат у вечірніх сукнях. Підтримуючи тематику вечора «Хлопці проти дівчат», організатори запропонували глядацькому залу театральну постановку «Фараони» за мотивами п’єси Олексія Коломійця.
Креативним апофеозом вечора став танцювальний батл між командами хлопців та дівчат.
А далі глядачі своїми гучними оплесками визначали кращу команду творчого змагання. Проте, незважаючи на той дух суперництва, який панував у залі, студенти на сцені були однією командою і це підтвердили оплески глядачів, які були для них однаково гучними!