Співорганізаторами заходу виступили:
– Хмельницький університет управління та права;
– Євразійська асоціація правничих шкіл та правників;
– Ліга студентів Асоціації правників України.
Цьогоріч про участь у конференції заявили майже 400 делегатів з усіх регіонів України та інших держав, в тому числі з Республіки Білорусь (представлено 15 наукових закладів), Росії (представлено 17 ВНЗ) та Киргизії. На урочистому відкритті були присутні кращі представники молодіжної наукової еліти з провідних вищих навчальних та наукових закладів світу, визнані науковці сучасності, представники влади.
Зі вступним вітальним словом до учасників конференції звернувся перший проректор університету, доктор історичних наук Леонід Леонідович Місінкевич. На пленарному засіданні учасники конференції також мали честь прослухати виступи доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії правових наук України І. В. Спасибо-Фатєєвої (НУ «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого»), доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Р. І. Кондратьєва (Хмельницький університет управління та права), доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, дійсного члена (академіка) Національної академії правових наук України В. І. Андрєйцева, доктора юридичних наук В. В. Носіка (Київський національний університет ім. Т. Шевченка).
На пленарному засіданні конференції також були оголошені результати засідання номінаційної комісії конкурсу на присудження щорічної премії імені Святого Володимира за краще друковане науково-правниче видання, всього у 6 номінаціях. Організатори, а саме Євразійська асоціація правничих шкіл та правників спільно з Хмельницьким університетом управління та права відзначили лауреатів премії грошовими винагородами.
Основні тематичні напрямки конференції:
1. Теорія держави і права. Історія політичних та правових вчень. Філософія права.
2. Конституційне право. Адміністративне право. Фінансове право. Інформаційне право.
3. Цивільне право. Сімейне право. Міжнародне право. Комерційне право.
4. Цивільний, господарський та адміністративний процес.
5. Трудове право та право соціального забезпечення.
6. Земельне право, аграрне, екологічне та природоресурсне право.
7. Кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право.
8. Кримінальне право та кримінологія, судова експертиза.
9. Міжнародне право. Порівняльне правознавство.
За результатами конференції було підготовлено та видано збірку доповідей учасників конференції (всього в 4 томах).
Оргкомітет конференції висловлює сподівання, що цей захід стане ще одним кроком до становлення правової української держави, розвитку вітчизняної юриспруденції та встановлення тісних міжнародних зв’язків.